Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Tarnowiczanka
14:2
Orzeł Nakło Śląskie
UKS Ruch Radzionków
9:4
KS Piekary Śląskie
Piast Ożarowice
2:3
,,,,
Trójka Tarnowskie Góry
7:2
Andaluzja Brzozowice-Kamień
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Andaluzja Brzozowice-Kamień
2:12
UKS Ruch Radzionków
KS Piekary Śląskie
2:2
Trójka Tarnowskie Góry
,,,,
5:3
Orzeł Nakło Śląskie
Piast Ożarowice
3:7
TS Tarnowiczanka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Tarnowiczanka
3:0
,,,,
Piast Ożarowice
4:4
Orzeł Nakło Śląskie
KS Piekary Śląskie
11:3
Andaluzja Brzozowice-Kamień
Trójka Tarnowskie Góry
6:2
UKS Ruch Radzionków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ruch Radzionków
7:1
TS Tarnowiczanka
Andaluzja Brzozowice-Kamień
11:1
Piast Ożarowice
KS Piekary Śląskie
4:1
,,,,
Trójka Tarnowskie Góry
9:1
Orzeł Nakło Śląskie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Ożarowice
1:9
Trójka Tarnowskie Góry
Orzeł Nakło Śląskie
2:34
UKS Ruch Radzionków
,,,,
3:1
Andaluzja Brzozowice-Kamień
TS Tarnowiczanka
3:1
KS Piekary Śląskie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ruch Radzionków
24:1
Piast Ożarowice
Andaluzja Brzozowice-Kamień
4:3
TS Tarnowiczanka
KS Piekary Śląskie
16:0
Orzeł Nakło Śląskie
Trójka Tarnowskie Góry
5:1
,,,,
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Tarnowiczanka
1:4
Trójka Tarnowskie Góry
Piast Ożarowice
1:9
KS Piekary Śląskie
Orzeł Nakło Śląskie
2:16
Andaluzja Brzozowice-Kamień
,,,,
0:9
UKS Ruch Radzionków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
,,,,
6:3
Piast Ożarowice
TS Tarnowiczanka
26:0
Orzeł Nakło Śląskie
Andaluzja Brzozowice-Kamień
4:1
Trójka Tarnowskie Góry
KS Piekary Śląskie
3:3
UKS Ruch Radzionków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Nakło Śląskie
0:21
,,,,
TS Tarnowiczanka
10:2
Piast Ożarowice
UKS Ruch Radzionków
12:3
Andaluzja Brzozowice-Kamień
Trójka Tarnowskie Góry
6:5
KS Piekary Śląskie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ruch Radzionków
9:2
Trójka Tarnowskie Góry
Andaluzja Brzozowice-Kamień
3:5
KS Piekary Śląskie
Orzeł Nakło Śląskie
2:22
Piast Ożarowice
,,,,
3:7
TS Tarnowiczanka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Tarnowiczanka
0:9
UKS Ruch Radzionków
Piast Ożarowice
1:9
Andaluzja Brzozowice-Kamień
Orzeł Nakło Śląskie
0:16
Trójka Tarnowskie Góry
,,,,
4:3
KS Piekary Śląskie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ruch Radzionków
3:0
Orzeł Nakło Śląskie
Andaluzja Brzozowice-Kamień
6:2
,,,,
KS Piekary Śląskie
1:0
TS Tarnowiczanka
Trójka Tarnowskie Góry
11:1
Piast Ożarowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Tarnowiczanka
9:1
Andaluzja Brzozowice-Kamień
Piast Ożarowice
0:15
UKS Ruch Radzionków
Orzeł Nakło Śląskie
0:13
KS Piekary Śląskie
,,,,
2:3
Trójka Tarnowskie Góry
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Andaluzja Brzozowice-Kamień
10:0
Orzeł Nakło Śląskie
UKS Ruch Radzionków
13:2
,,,,
KS Piekary Śląskie
6:2
Piast Ożarowice
Trójka Tarnowskie Góry
2:11
TS Tarnowiczanka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości