Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Orzech
4:1
Silesia Miechowice
Odra Miasteczko Śląskie
3:0
Cyklon Rogoźnik
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
2:0
MKS Sławków
Tęcza Błędów
3:2
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Pionier Ujejsce
0:2
Strażak Mierzęcice
Warta Zawiercie
4:0
Orzeł Nakło Śląskie
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
2:2
ŁKS Łagiewniki
Polonia II Bytom
0:2
Przemsza Siewierz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
10:0
Polonia II Bytom
ŁKS Łagiewniki
0:2
Tęcza Błędów
Orzeł Nakło Śląskie
2:1
Pionier Ujejsce
Silesia Miechowice
4:1
Warta Zawiercie
Cyklon Rogoźnik
2:2
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
4:1
Sokół Orzech
Strażak Mierzęcice
2:1
Odra Miasteczko Śląskie
MKS Sławków
1:5
Przemsza Siewierz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Orzech
6:2
MKS Sławków
Odra Miasteczko Śląskie
0:0
Orzeł Nakło Śląskie
Pionier Ujejsce
1:3
Silesia Miechowice
Warta Zawiercie
3:1
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Przemsza Siewierz
2:0
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
1:1
Strażak Mierzęcice
Polonia II Bytom
1:1
ŁKS Łagiewniki
Tęcza Błędów
4:1
Cyklon Rogoźnik
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łagiewniki
1:5
Przemsza Siewierz
Sokół Orzech
0:1
Warta Zawiercie
Orzeł Nakło Śląskie
5:2
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Silesia Miechowice
2:2
Odra Miasteczko Śląskie
Cyklon Rogoźnik
2:3
Polonia II Bytom
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
1:0
Pionier Ujejsce
Strażak Mierzęcice
0:6
Tęcza Błędów
MKS Sławków
0:1
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
3:0
ŁKS Łagiewniki
Polonia II Bytom
4:4
Strażak Mierzęcice
Odra Miasteczko Śląskie
3:3
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Tęcza Błędów
4:0
Orzeł Nakło Śląskie
Pionier Ujejsce
0:2
Sokół Orzech
Warta Zawiercie
4:0
MKS Sławków
Przemsza Siewierz
13:1
Cyklon Rogoźnik
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
1:1
Silesia Miechowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Cyklon Rogoźnik
0:4
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Sokół Orzech
2:1
Odra Miasteczko Śląskie
Orzeł Nakło Śląskie
3:3
Polonia II Bytom
Silesia Miechowice
0:2
Tęcza Błędów
Strażak Mierzęcice
0:4
Przemsza Siewierz
MKS Sławków
0:2
ŁKS Łagiewniki
Warta Zawiercie
6:2
Pionier Ujejsce
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
3:3
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Błędów
2:1
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
2:2
Strażak Mierzęcice
ŁKS Łagiewniki
1:3
Cyklon Rogoźnik
Odra Miasteczko Śląskie
2:3
Warta Zawiercie
Pionier Ujejsce
3:3
MKS Sławków
Przemsza Siewierz
2:3
Orzeł Nakło Śląskie
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
3:0
Sokół Orzech
Polonia II Bytom
2:3
Silesia Miechowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Orzech
1:9
Tęcza Błędów
Orzeł Nakło Śląskie
2:4
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Silesia Miechowice
2:2
Przemsza Siewierz
Cyklon Rogoźnik
2:0
MKS Sławków
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
6:0
Polonia II Bytom
Pionier Ujejsce
1:5
Odra Miasteczko Śląskie
Strażak Mierzęcice
1:3
ŁKS Łagiewniki
Warta Zawiercie
3:0
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
4:0
Silesia Miechowice
ŁKS Łagiewniki
1:1
Orzeł Nakło Śląskie
Odra Miasteczko Śląskie
3:1
MKS Sławków
Cyklon Rogoźnik
2:1
Strażak Mierzęcice
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
2:1
Pionier Ujejsce
Polonia II Bytom
3:2
Sokół Orzech
Tęcza Błędów
1:1
Warta Zawiercie
Przemsza Siewierz
3:2
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Orzech
1:7
Przemsza Siewierz
Odra Miasteczko Śląskie
2:2
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Orzeł Nakło Śląskie
2:3
Cyklon Rogoźnik
Silesia Miechowice
1:2
ŁKS Łagiewniki
Pionier Ujejsce
0:2
Tęcza Błędów
Warta Zawiercie
4:0
Polonia II Bytom
MKS Sławków
2:1
Strażak Mierzęcice
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
1:2
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
2:0
Sokół Orzech
ŁKS Łagiewniki
2:2
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Cyklon Rogoźnik
1:2
Silesia Miechowice
Tęcza Błędów
3:1
Odra Miasteczko Śląskie
Strażak Mierzęcice
4:0
Orzeł Nakło Śląskie
Przemsza Siewierz
2:0
Warta Zawiercie
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
5:0
MKS Sławków
Polonia II Bytom
1:0
Pionier Ujejsce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Orzech
1:6
ŁKS Łagiewniki
Odra Miasteczko Śląskie
0:3
Polonia II Bytom
Silesia Miechowice
2:0
Strażak Mierzęcice
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
4:1
Cyklon Rogoźnik
Pionier Ujejsce
2:1
Przemsza Siewierz
Warta Zawiercie
1:2
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
MKS Sławków
2:0
Orzeł Nakło Śląskie
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
0:3
Tęcza Błędów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
3:0
Pionier Ujejsce
ŁKS Łagiewniki
3:2
Warta Zawiercie
Orzeł Nakło Śląskie
2:3
Silesia Miechowice
Cyklon Rogoźnik
2:2
Sokół Orzech
Tęcza Błędów
6:0
MKS Sławków
Strażak Mierzęcice
2:2
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Przemsza Siewierz
1:1
Odra Miasteczko Śląskie
Polonia II Bytom
0:3
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Orzech
1:2
Strażak Mierzęcice
Odra Miasteczko Śląskie
2:1
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
7:1
Orzeł Nakło Śląskie
Tęcza Błędów
4:1
Polonia II Bytom
Pionier Ujejsce
2:0
ŁKS Łagiewniki
Warta Zawiercie
2:1
Cyklon Rogoźnik
MKS Sławków
3:1
Silesia Miechowice
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
0:2
Przemsza Siewierz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
3:5
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
ŁKS Łagiewniki
2:1
Odra Miasteczko Śląskie
Orzeł Nakło Śląskie
3:0
Sokół Orzech
Silesia Miechowice
2:2
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Cyklon Rogoźnik
1:1
Pionier Ujejsce
Strażak Mierzęcice
3:1
Warta Zawiercie
Przemsza Siewierz
2:1
Tęcza Błędów
Polonia II Bytom
4:0
MKS Sławków
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Silesia Miechowice
3:3
Sokół Orzech
ŁKS Łagiewniki
2:2
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Cyklon Rogoźnik
4:0
Odra Miasteczko Śląskie
Strażak Mierzęcice
0:3
Pionier Ujejsce
Przemsza Siewierz
4:1
Polonia II Bytom
MKS Sławków
0:0
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
4:0
Tęcza Błędów
Orzeł Nakło Śląskie
2:3
Warta Zawiercie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Orzech
3:3
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Odra Miasteczko Śląskie
3:0
Strażak Mierzęcice
Tęcza Błędów
6:1
ŁKS Łagiewniki
Pionier Ujejsce
1:0
Orzeł Nakło Śląskie
Warta Zawiercie
1:5
Silesia Miechowice
Przemsza Siewierz
6:0
MKS Sławków
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
2:0
Cyklon Rogoźnik
Polonia II Bytom
3:0
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Mierzęcice
0:3
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
1:1
Przemsza Siewierz
ŁKS Łagiewniki
3:2
Polonia II Bytom
Orzeł Nakło Śląskie
2:4
Odra Miasteczko Śląskie
Silesia Miechowice
1:0
Pionier Ujejsce
Cyklon Rogoźnik
0:5
Tęcza Błędów
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
3:1
Warta Zawiercie
MKS Sławków
1:2
Sokół Orzech
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
2:1
MKS Sławków
Odra Miasteczko Śląskie
2:2
Silesia Miechowice
Tęcza Błędów
3:0
Strażak Mierzęcice
Pionier Ujejsce
0:4
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Warta Zawiercie
5:1
Sokół Orzech
Przemsza Siewierz
2:1
ŁKS Łagiewniki
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
1:0
Orzeł Nakło Śląskie
Polonia II Bytom
0:2
Cyklon Rogoźnik
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łagiewniki
3:2
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Sokół Orzech
2:3
Pionier Ujejsce
Orzeł Nakło Śląskie
3:5
Tęcza Błędów
Silesia Miechowice
3:0
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Cyklon Rogoźnik
2:2
Przemsza Siewierz
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
1:1
Odra Miasteczko Śląskie
Strażak Mierzęcice
0:3
Polonia II Bytom
MKS Sławków
1:1
Warta Zawiercie
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
2:0
Cyklon Rogoźnik
ŁKS Łagiewniki
2:3
MKS Sławków
Odra Miasteczko Śląskie
3:0
Sokół Orzech
Tęcza Błędów
3:0
Silesia Miechowice
Pionier Ujejsce
3:3
Warta Zawiercie
Przemsza Siewierz
3:0
Strażak Mierzęcice
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
0:0
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Polonia II Bytom
3:2
Orzeł Nakło Śląskie
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Mierzęcice
0:3
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Sokół Orzech
3:0
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Orzeł Nakło Śląskie
1:5
Przemsza Siewierz
Silesia Miechowice
3:0
Polonia II Bytom
Cyklon Rogoźnik
0:2
ŁKS Łagiewniki
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
2:2
Tęcza Błędów
Warta Zawiercie
4:0
Odra Miasteczko Śląskie
MKS Sławków
4:3
Pionier Ujejsce
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
3:1
Orzeł Nakło Śląskie
ŁKS Łagiewniki
3:0
Strażak Mierzęcice
Odra Miasteczko Śląskie
3:2
Pionier Ujejsce
Tęcza Błędów
4:0
Sokół Orzech
Przemsza Siewierz
2:2
Silesia Miechowice
MKS Sławków
0:3
Cyklon Rogoźnik
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
1:2
Warta Zawiercie
Polonia II Bytom
1:1
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Orzech
2:1
Polonia II Bytom
Orzeł Nakło Śląskie
2:0
ŁKS Łagiewniki
Silesia Miechowice
2:1
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
2:3
Przemsza Siewierz
Pionier Ujejsce
4:1
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Strażak Mierzęcice
0:3
Cyklon Rogoźnik
Warta Zawiercie
2:1
Tęcza Błędów
MKS Sławków
0:3
Odra Miasteczko Śląskie
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
3:1
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
ŁKS Łagiewniki
0:2
Silesia Miechowice
Cyklon Rogoźnik
0:0
Orzeł Nakło Śląskie
Tęcza Błędów
5:0
Pionier Ujejsce
Strażak Mierzęcice
0:3
MKS Sławków
Przemsza Siewierz
6:2
Sokół Orzech
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
3:1
Odra Miasteczko Śląskie
Polonia II Bytom
2:2
Warta Zawiercie
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Orzech
0:5
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Odra Miasteczko Śląskie
3:1
Tęcza Błędów
Orzeł Nakło Śląskie
3:0
Strażak Mierzęcice
Silesia Miechowice
2:1
Cyklon Rogoźnik
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
0:2
ŁKS Łagiewniki
Pionier Ujejsce
4:3
Polonia II Bytom
Warta Zawiercie
0:1
Przemsza Siewierz
MKS Sławków
0:0
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
2:1
Warta Zawiercie
ŁKS Łagiewniki
3:0
Sokół Orzech
Cyklon Rogoźnik
2:1
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Przemsza Siewierz
3:1
Pionier Ujejsce
Strażak Mierzęcice
0:3
Silesia Miechowice
Polonia II Bytom
0:3
Odra Miasteczko Śląskie
Orzeł Nakło Śląskie
1:0
MKS Sławków
Tęcza Błędów
6:0
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Sławków
0:6
Tęcza Błędów
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
3:0
Strażak Mierzęcice
Sokół Orzech
3:1
Cyklon Rogoźnik
Odra Miasteczko Śląskie
0:3
Przemsza Siewierz
Silesia Miechowice
2:0
Orzeł Nakło Śląskie
Pionier Ujejsce
1:2
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Warta Zawiercie
- : -
ŁKS Łagiewniki
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
1:1
Polonia II Bytom
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
5:0
Odra Miasteczko Śląskie
ŁKS Łagiewniki
3:2
Pionier Ujejsce
Orzeł Nakło Śląskie
2:0
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Silesia Miechowice
2:3
MKS Sławków
Cyklon Rogoźnik
2:1
Warta Zawiercie
Strażak Mierzęcice
0:3
Sokół Orzech
Polonia II Bytom
0:4
Tęcza Błędów
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Orzech
1:3
Orzeł Nakło Śląskie
Odra Miasteczko Śląskie
5:0
ŁKS Łagiewniki
Silesia Miechowice
3:0
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Tęcza Błędów
0:1
Przemsza Siewierz
Pionier Ujejsce
0:1
Cyklon Rogoźnik
Warta Zawiercie
3:0
Strażak Mierzęcice
MKS Sławków
3:3
Polonia II Bytom
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
2:3
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości