Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bytom
13:1
Sokół Orzech
Unia Świerklaniec
1:1
Zgoda Repty Śląskie
Nadzieja Bytom
2:2
Odra Miasteczko Śląskie
Tempo Stolarzowice
11:0
Diamond Academy
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Orzech
7:1
Zgoda Repty Śląskie
Polonia Bytom
18:0
Tempo Stolarzowice
Diamond Academy
3:2
Nadzieja Bytom
Odra Miasteczko Śląskie
1:2
Unia Świerklaniec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
1:10
Polonia Bytom
Zgoda Repty Śląskie
1:2
Odra Miasteczko Śląskie
Tempo Stolarzowice
4:2
Sokół Orzech
Unia Świerklaniec
6:1
Diamond Academy
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo Stolarzowice
4:7
Nadzieja Bytom
Sokół Orzech
5:2
Odra Miasteczko Śląskie
Diamond Academy
1:7
Zgoda Repty Śląskie
Polonia Bytom
3:0
Unia Świerklaniec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
2:1
Sokół Orzech
Odra Miasteczko Śląskie
12:1
Diamond Academy
Zgoda Repty Śląskie
2:11
Polonia Bytom
Unia Świerklaniec
1:7
Tempo Stolarzowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bytom
14:0
Odra Miasteczko Śląskie
Sokół Orzech
3:1
Diamond Academy
Nadzieja Bytom
8:0
Unia Świerklaniec
Tempo Stolarzowice
8:1
Zgoda Repty Śląskie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Diamond Academy
0:13
Polonia Bytom
Odra Miasteczko Śląskie
2:9
Tempo Stolarzowice
Unia Świerklaniec
1:2
Sokół Orzech
Zgoda Repty Śląskie
6:6
Nadzieja Bytom
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Orzech
1:6
Polonia Bytom
Diamond Academy
1:7
Tempo Stolarzowice
Odra Miasteczko Śląskie
3:6
Nadzieja Bytom
Zgoda Repty Śląskie
3:2
Unia Świerklaniec
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
9:2
Diamond Academy
Zgoda Repty Śląskie
0:2
Sokół Orzech
Tempo Stolarzowice
2:12
Polonia Bytom
Unia Świerklaniec
2:0
Odra Miasteczko Śląskie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bytom
5:0
Nadzieja Bytom
Sokół Orzech
4:0
Tempo Stolarzowice
Odra Miasteczko Śląskie
10:1
Zgoda Repty Śląskie
Diamond Academy
0:2
Unia Świerklaniec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
2:5
Tempo Stolarzowice
Odra Miasteczko Śląskie
4:0
Sokół Orzech
Unia Świerklaniec
0:3
Polonia Bytom
Zgoda Repty Śląskie
2:4
Diamond Academy
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bytom
15:0
Zgoda Repty Śląskie
Sokół Orzech
0:1
Nadzieja Bytom
Tempo Stolarzowice
4:1
Unia Świerklaniec
Diamond Academy
3:5
Odra Miasteczko Śląskie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Świerklaniec
0:3
Nadzieja Bytom
Odra Miasteczko Śląskie
3:5
Polonia Bytom
Zgoda Repty Śląskie
1:3
Tempo Stolarzowice
Diamond Academy
2:2
Sokół Orzech
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bytom
13:1
Diamond Academy
Sokół Orzech
5:0
Unia Świerklaniec
Nadzieja Bytom
6:2
Zgoda Repty Śląskie
Tempo Stolarzowice
4:2
Odra Miasteczko Śląskie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości