Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Żyglin
2:1
Nitron Krupski Młyn
Rozbark Bytom
0:3
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
KS Piekary Śląskie
2:4
Tempo Stolarzowice
Czarni Sucha Góra
1:4
Olimpia Boruszowice
Sokół Zbrosławice
0:0
Iskra Lasowice
Andaluzja Brzozowice-Kamień
1:6
Czarni Kozłowa Góra
Unia Strzybnica
8:1
Orkan Dąbrówka Wielka
Odra II Miasteczko Śląskie
3:3
Unia Świerklaniec
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Nitron Krupski Młyn
4:0
Sokół Zbrosławice
Olimpia Boruszowice
2:1
Iskra Lasowice
Tempo Stolarzowice
2:1
Andaluzja Brzozowice-Kamień
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
2:0
KS Piekary Śląskie
Orkan Dąbrówka Wielka
2:0
Odra II Miasteczko Śląskie
Unia Świerklaniec
0:0
Rozbark Bytom
Czarni Sucha Góra
3:5
Unia Strzybnica
Czarni Kozłowa Góra
1:0
LKS Żyglin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Żyglin
3:4
Tempo Stolarzowice
Iskra Lasowice
2:0
Nitron Krupski Młyn
Unia Strzybnica
3:0
Olimpia Boruszowice
KS Piekary Śląskie
1:0
Unia Świerklaniec
Sokół Zbrosławice
1:3
Czarni Kozłowa Góra
Andaluzja Brzozowice-Kamień
0:3
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Rozbark Bytom
1:2
Orkan Dąbrówka Wielka
Odra II Miasteczko Śląskie
8:2
Czarni Sucha Góra
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Dąbrówka Wielka
3:1
KS Piekary Śląskie
Unia Strzybnica
2:0
Odra II Miasteczko Śląskie
Olimpia Boruszowice
2:0
Nitron Krupski Młyn
Tempo Stolarzowice
2:2
Sokół Zbrosławice
Czarni Sucha Góra
0:1
Rozbark Bytom
Czarni Kozłowa Góra
3:0
Iskra Lasowice
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
1:3
LKS Żyglin
Andaluzja Brzozowice-Kamień
2:8
Unia Świerklaniec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Lasowice
1:2
Tempo Stolarzowice
Rozbark Bytom
1:3
Unia Strzybnica
Nitron Krupski Młyn
3:1
Czarni Kozłowa Góra
LKS Żyglin
3:1
Unia Świerklaniec
KS Piekary Śląskie
1:0
Czarni Sucha Góra
Sokół Zbrosławice
2:7
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Andaluzja Brzozowice-Kamień
0:1
Orkan Dąbrówka Wielka
Odra II Miasteczko Śląskie
0:4
Olimpia Boruszowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Strzybnica
4:5
KS Piekary Śląskie
Olimpia Boruszowice
1:1
Czarni Kozłowa Góra
Unia Świerklaniec
6:0
Sokół Zbrosławice
Tempo Stolarzowice
1:1
Nitron Krupski Młyn
Orkan Dąbrówka Wielka
4:2
LKS Żyglin
Rozbark Bytom
0:3*
Odra II Miasteczko Śląskie
Czarni Sucha Góra
5:0
Andaluzja Brzozowice-Kamień
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
3:0
Iskra Lasowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Lasowice
1:2
Unia Świerklaniec
Nitron Krupski Młyn
1:2
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
LKS Żyglin
0:1
Czarni Sucha Góra
Rozbark Bytom
1:2
Olimpia Boruszowice
KS Piekary Śląskie
0:1
Odra II Miasteczko Śląskie
Czarni Kozłowa Góra
2:1
Tempo Stolarzowice
Sokół Zbrosławice
0:3*
Orkan Dąbrówka Wielka
Andaluzja Brzozowice-Kamień
1:4
Unia Strzybnica
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Dąbrówka Wielka
1:5
Iskra Lasowice
Olimpia Boruszowice
2:1
Tempo Stolarzowice
Unia Świerklaniec
0:2
Nitron Krupski Młyn
Rozbark Bytom
4:0
KS Piekary Śląskie
Czarni Sucha Góra
4:2
Sokół Zbrosławice
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
5:3
Czarni Kozłowa Góra
Odra II Miasteczko Śląskie
4:1
Andaluzja Brzozowice-Kamień
Unia Strzybnica
0:0
LKS Żyglin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Lasowice
4:1
Czarni Sucha Góra
Nitron Krupski Młyn
4:0
Orkan Dąbrówka Wielka
LKS Żyglin
3:2
Odra II Miasteczko Śląskie
KS Piekary Śląskie
1:3
Olimpia Boruszowice
Tempo Stolarzowice
4:3
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Czarni Kozłowa Góra
4:1
Unia Świerklaniec
Sokół Zbrosławice
0:4
Unia Strzybnica
Andaluzja Brzozowice-Kamień
0:4
Rozbark Bytom
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Dąbrówka Wielka
3:4
Czarni Kozłowa Góra
Unia Strzybnica
0:2
Iskra Lasowice
Olimpia Boruszowice
2:0
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Unia Świerklaniec
3:0
Tempo Stolarzowice
Rozbark Bytom
3:2
LKS Żyglin
KS Piekary Śląskie
1:1
Andaluzja Brzozowice-Kamień
Czarni Sucha Góra
2:4
Nitron Krupski Młyn
Odra II Miasteczko Śląskie
4:3
Sokół Zbrosławice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Lasowice
1:1
Odra II Miasteczko Śląskie
Nitron Krupski Młyn
2:0
Unia Strzybnica
LKS Żyglin
4:2
KS Piekary Śląskie
Tempo Stolarzowice
5:4
Orkan Dąbrówka Wielka
Czarni Kozłowa Góra
2:1
Czarni Sucha Góra
Sokół Zbrosławice
2:1
Rozbark Bytom
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
1:2
Unia Świerklaniec
Andaluzja Brzozowice-Kamień
0:3
Olimpia Boruszowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Dąbrówka Wielka
1:0
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Unia Strzybnica
2:3
Czarni Kozłowa Góra
Olimpia Boruszowice
0:1
Unia Świerklaniec
Rozbark Bytom
1:0
Iskra Lasowice
KS Piekary Śląskie
0:2
Sokół Zbrosławice
Czarni Sucha Góra
2:3
Tempo Stolarzowice
Andaluzja Brzozowice-Kamień
1:4
LKS Żyglin
Odra II Miasteczko Śląskie
2:2
Nitron Krupski Młyn
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
10:2
Czarni Sucha Góra
Iskra Lasowice
1:1
KS Piekary Śląskie
Nitron Krupski Młyn
3:1
Rozbark Bytom
LKS Żyglin
3:2
Olimpia Boruszowice
Unia Świerklaniec
9:0
Orkan Dąbrówka Wielka
Tempo Stolarzowice
1:6
Unia Strzybnica
Czarni Kozłowa Góra
4:3
Odra II Miasteczko Śląskie
Sokół Zbrosławice
4:0
Andaluzja Brzozowice-Kamień
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Strzybnica
3:1
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Olimpia Boruszowice
3:0
Orkan Dąbrówka Wielka
Rozbark Bytom
1:2
Czarni Kozłowa Góra
KS Piekary Śląskie
1:2
Nitron Krupski Młyn
Sokół Zbrosławice
2:6
LKS Żyglin
Andaluzja Brzozowice-Kamień
1:3
Iskra Lasowice
Czarni Sucha Góra
3:4
Unia Świerklaniec
Odra II Miasteczko Śląskie
2:1
Tempo Stolarzowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
- : -
Odra II Miasteczko Śląskie
Orkan Dąbrówka Wielka
- : -
Czarni Sucha Góra
Iskra Lasowice
- : -
LKS Żyglin
Nitron Krupski Młyn
- : -
Andaluzja Brzozowice-Kamień
Tempo Stolarzowice
- : -
Rozbark Bytom
Czarni Kozłowa Góra
- : -
KS Piekary Śląskie
Sokół Zbrosławice
- : -
Olimpia Boruszowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości