Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Żyglin
1:1
KS Nitron Krupski Młyn
KS Piekary Śląskie (Juniorzy)
2:1
KS Orzeł Biały Piekary Śląskie
DKS Czarni Kozłowa Góra
3:2
KS Czarni Sucha Góra
LKS Tęcza Zendek
2:5
KS Orkan Dąbrówka Wielka
LKS Orzeł Miedary
2:0
GKS Rozbark Bytom
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Orkan Dąbrówka Wielka
0:4
KS Piekary Śląskie (Juniorzy)
KS Czarni Sucha Góra
1:1
LKS Żyglin
KS Nitron Krupski Młyn
3:0
LKS Tęcza Zendek
TS Iskra Lasowice
0:7
DKS Czarni Kozłowa Góra
GKS Rozbark Bytom
0:8
KS Orzeł Biały Piekary Śląskie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Żyglin
1:0
TS Iskra Lasowice
KS Piekary Śląskie (Juniorzy)
6:1
KS Nitron Krupski Młyn
KS Orzeł Biały Piekary Śląskie
1:2
KS Orkan Dąbrówka Wielka
DKS Czarni Kozłowa Góra
7:3
LKS Orzeł Miedary
LKS Tęcza Zendek
3:7
KS Czarni Sucha Góra
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Czarni Sucha Góra
2:4
KS Piekary Śląskie (Juniorzy)
LKS Orzeł Miedary
1:1
LKS Żyglin
TS Iskra Lasowice
1:4
LKS Tęcza Zendek
KS Nitron Krupski Młyn
0:6
KS Orzeł Biały Piekary Śląskie
GKS Rozbark Bytom
3:5
KS Orkan Dąbrówka Wielka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Piekary Śląskie (Juniorzy)
3:0
TS Iskra Lasowice
KS Orkan Dąbrówka Wielka
3:1
KS Nitron Krupski Młyn
KS Orzeł Biały Piekary Śląskie
4:0
KS Czarni Sucha Góra
DKS Czarni Kozłowa Góra
7:1
GKS Rozbark Bytom
LKS Tęcza Zendek
3:7
LKS Orzeł Miedary
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Rozbark Bytom
0:3
KS Nitron Krupski Młyn
KS Piekary Śląskie (Juniorzy)
3:0
LKS Orzeł Miedary
DKS Czarni Kozłowa Góra
2:1
LKS Żyglin
KS Czarni Sucha Góra
3:1
KS Orkan Dąbrówka Wielka
TS Iskra Lasowice
0:11
KS Orzeł Biały Piekary Śląskie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Żyglin
0:3
GKS Rozbark Bytom
KS Orkan Dąbrówka Wielka
3:2
TS Iskra Lasowice
KS Orzeł Biały Piekary Śląskie
10:2
LKS Orzeł Miedary
KS Nitron Krupski Młyn
4:0
KS Czarni Sucha Góra
LKS Tęcza Zendek
0:9
DKS Czarni Kozłowa Góra
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Rozbark Bytom
0:4
KS Czarni Sucha Góra
LKS Żyglin
4:0
LKS Tęcza Zendek
DKS Czarni Kozłowa Góra
2:5
KS Piekary Śląskie (Juniorzy)
TS Iskra Lasowice
6:0
KS Nitron Krupski Młyn
LKS Orzeł Miedary
3:4
KS Orkan Dąbrówka Wielka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Orzeł Biały Piekary Śląskie
1:0
DKS Czarni Kozłowa Góra
KS Czarni Sucha Góra
4:2
TS Iskra Lasowice
LKS Tęcza Zendek
8:1
GKS Rozbark Bytom
KS Nitron Krupski Młyn
10:2
LKS Orzeł Miedary
KS Piekary Śląskie (Juniorzy)
2:5
LKS Żyglin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Orzeł Biały Piekary Śląskie
2:3
LKS Żyglin
DKS Czarni Kozłowa Góra
0:2
KS Orkan Dąbrówka Wielka
LKS Orzeł Miedary
0:1
KS Czarni Sucha Góra
LKS Tęcza Zendek
4:5
KS Piekary Śląskie (Juniorzy)
GKS Rozbark Bytom
2:1
TS Iskra Lasowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Piekary Śląskie (Juniorzy)
13:0
GKS Rozbark Bytom
KS Orkan Dąbrówka Wielka
0:3
LKS Żyglin
KS Orzeł Biały Piekary Śląskie
11:1
LKS Tęcza Zendek
KS Nitron Krupski Młyn
2:4
DKS Czarni Kozłowa Góra
TS Iskra Lasowice
3:4
LKS Orzeł Miedary
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Orkan Dąbrówka Wielka
- : -
LKS Tęcza Zendek
KS Orzeł Biały Piekary Śląskie
- : -
KS Piekary Śląskie (Juniorzy)
KS Czarni Sucha Góra
- : -
DKS Czarni Kozłowa Góra
KS Nitron Krupski Młyn
- : -
LKS Żyglin
GKS Rozbark Bytom
- : -
LKS Orzeł Miedary
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości